Firma

„Mariner Yachts” to nowoczesna stocznia jachtowa. Została utworzona przez osoby od ponad 25 lat związane z polskim żeglarstwem, posiadające bogate doświadczenie uzyskane przy budowie jachtów oraz żegludze na wielu jednostkach i akwenach morskich.

Luksusowe jachty naszej produkcji opuszczające naszą polską stocznię to w 100% ręcznie wykonane jednostki żaglowe. Od ponad 25 lat z największą dbałością o jakość produktów tworzymy stale rozwijającą się gamę naszych flagowych modeli. Wszystkie etapy produkcyjne  począwszy od przygotowania projektu , laminacji , instalacji wyposażenia odbywają się na miejscu ,  mamy więc ciągłość w procesie kontroli jakości na każdym etapie budowy oraz finalnie możemy wykonać test wodowania w znajdującym się przy hali akwenie wodnym – Zalew Dziećkowicki. 

W procesie produkcyjnym jachtu jesteśmy otwarci na propozycje i życzenia naszych klientów tworząc jednostki na indywidualne zamówienie. Budujemy także jednostki na własne potrzeby przeznaczone do oferowania usług czarterowych. Obecnie dysponujemy na mazurach nowoczesną flotą jachtów czarterowych. Tworząc rodzinę szybkich, a zarazem komfortowych jachtów pod nazwą MARINER jesteśmy przekonani że, zadowolimy oczekiwania wytrawnych polskich jak i zagranicznych żeglarzy.

Oferujemy także możliwość przechowania jachtu w okresie zimowym, gwarantując tym samym bezpieczeństwo usługi.

Dzięki naszej ciężkiej pracy i zaangażowaniu  modele Mariner Yachts  znane są już w całej Europie. Wszystkie modele  zaprojektowane zostały przez młodego docenionego przez wielu znawców w tej branży oraz prasę, doświadczonego żeglarza regatowego , mającego na swoim koncie wiele mistrzostw,  jednego z wybitnych projektantów polskich , Wojciecha Spisaka. Dzięki jego projektom nasze jednostki mają nie tylko sportowy charakter, ale także klasyczną elegancję, prostotę w obsłudze , ich wnętrze zostało tak zaprojektowane , aby w inteligentny sposób wykorzystać jak najwięcej przestrzeni ,by uzyskać jak największą wygodę dla żeglarzy.

W każdym jachcie zastosowano produkty o najwyższych standardach europejskich,
z nowoczesnych bezpiecznych materiałów najnowszej technologii, zgodnie ze specyfikacją klienta , gwarantowane przez nadany producentowi certyfikat zgodności z dyrektywami Unii Europejskiej – CE , dzięki temu klient ma pewność , że jacht spełnia wszystkie wymagania jakościowe oraz bezpieczeństwa.

Jesteśmy dumni z rozwoju naszej firmy dzięki współfinansowaniu ze środków unijnych możemy brać udział w coraz większej liczbie krajowych oraz międzynarodowych targów, dzięki czemu za pomocą promocji naszej marki zdobywamy coraz większą liczbę przedstawicieli,a co za tym idzie , końcowych odbiorców.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej stoczni oraz na prezentację jachtu na wodzie. Istnieje możliwość przetestowania wybranej jednostki pływającej.